Stránky spuštěny

Zdravím ještě jednou všechny návštěvníky. Po delší době příprav se konečně podařilo tyto stránky spustit.

Jak jste si již mohli přečíst na úvodní stránce, smyslem stránek je informovat vás o tom, jak co nejefektivněji využívat systém WordPress (dále pouze WP).

Pro ty, kdo o systému WP zatím nic neslyšeli, nebo neví, že jejich stránky  právě díky tomuto systému běží, bude věnován následující článek.

Mou snahou je předat vám informace, které jsem o používání tohoto systému nabyl. Články budou připravovány tak, aby byly srozumitelné i pro úplné začátečníky, ale také aby byly přínosem pro ty, kdo systém WP již aktivně ovládají (pokročilí). Jednotlivé články budou označeny štítky, které specifikují obtížnost, či zkratkovitě obsah (více o štítcích se dočtete v samostatném článku). 

Pro lepší orientaci na stránkách jsou články řazeny do rubrik podle obsahu, pokud tedy hledáte nějakou specifickou radu, hledejte podle názvů rubrik a teprve poté procházejte články.

Pokud jste rádi, že tyto stránky tu pro vás jsou, můžete to vyjádřit v komentářích pod článkem (viditelný zájem je totiž motivací). Můžete v nich také přidat svoje postřehy, potřeby a nápady ohledně stránek. Pokud to půjde pokusím se vyhovět.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Logicky doplň: *