responsive-wordpress-gallery-pro

NextGEN Galerie: návod pro začátečníky

V tomto návodu si ukážeme jak začít s pluginem NextGEN Galerie. Jedná s o jeden z nejlepších pluginů pro správu galerií ve WordPressu, který je zdarma. Článek vznikl za účelem seznámit uživatele se základními informacemi.

retro-web-navigation-menu-1

Začínáme s WP – Menu

Menu je základní grafický prvek, který internetový web dělá stránkami. Jak již název napovídá, každý web je „shlukem“ jednotlivých stránek s obsahem (statickým, nebo dynamickým). Všechny stránky, které v systému vytvoříte, se zobrazí právě v menu. To je na jednu stranu skvělé, ale už jsem narazil na případy, kdy to byl problém. Do lišty menu…

icontexto-inside-wordpress

WordPress – Brána do internetu

Název stránek (chcete-li blogu) je WP Info. Snažil jsem se, abyste smysl pochopili hned při prvním vstupu, a to se snad také povedlo. Nicméně ne každý chápe zkratku WP a už vůbec netuší,  co užasného se za ní skrývá. V tomto článku chci tedy objasnit a udělat trochu reklamu systému WordPress.      

Start

Stránky spuštěny

Zdravím ještě jednou všechny návštěvníky. Po delší době příprav se konečně podařilo tyto stránky spustit. Jak jste si již mohli přečíst na úvodní stránce, smyslem stránek je informovat vás o tom, jak co nejefektivněji využívat systém WordPress (dále pouze WP).